To že jdou informace energie vložit do hmoty, je známo od pradávna, ale až poslední dobou se to podařilo prokázat i vědě.
Různé věci, předměty přebírají energii místa či lidí, kteří tyto předměty používají a to i leckdy pokud si to sami plně neuvědomují.
Proto není nic neobvyklého či nemožného, aby tato nádherná energie, která od božích bytostí přišla do těchto svíček a dostala se tak až k vám domů.
Tyto svíčky nejsou nikterak ovlivňovány mým vědomím, neboť v době kdy jsou vyráběny, nikdy dopředu nevím, k čemu budou a jaké energie do nich byla vložena a tak je to i s barvou, rozum mi říká, že bych měla udělat třeba červenou, neboť mi chybí, ale ve chvíli, kdy jdu pro barvu, tak v posledním okamžiku dostanu informaci o úplně jiné barvě, o které jsem třeba ani nepřemýšlela. Bytosti mi vysvětlily, že je to proto, neboť ve vesmíru je již jasný záměr o tom jakou energii mezi vás lidi je potřeba seslat. Vše je naprosto dokonalé.
Když jsou svíčky hotové a vyndám je z forem, tak většinou cítím velmi intenzivní energii, která se z nich line. Pokaždé je jiná a vnímám ji třeba přes jinou část na těle či přes jiný pocit. Někdy se mi odkryje hned, s jakým zaměřením daná svíčka přichází a kdo jí doprovází, jindy čekám i několik dní. Někdy je tato proluka důležitá proto, protože se ještě ve vesmíru přesně dotváří záměr, se kterým sem daná svíčka přichází a jindy je to i tím, že daný záměr je tam již dotvořen, ale mé vnitřní naladění neodpovídá přesnému načtení cenných informací, které nám sem byly dány.
Iveta

 

 

 

Translate »
0

Your Cart